white to black fiyatı

Wtob (White To Black) Fiyatı ve Kampanyaları

Wtob Fiyatı

Bu sayfada sizlere white to black fiyatı ne kadar, kaç lira ve kampanyalarda ne var ile ilgili kısaca bilgiler vereceğiz. Kampanya bilgileri aşağıdaki gibidir.

1 adet wtob fiyatı 69 liradır. 1 Adet alımlarda artı 10 lira kargo ücreti vardır.
2 adet white to black fiyatı 129 liradır. 2 kutu alımlarda da kargo ücreti 10 lira alınmaktadır.
3+1 fiyatı 179 lira olup kargo ücretsizdir. Bu kampanyadan da anlaşılacağı gibi 3 alana bir adet bedava wtob şampuan hediye edilmektedir. Ayrıca kargo ücretsizdir.

5+1 white to black şampuan fiyatı 239 Türk Lirası olup kargo ücretsizdir.

Yukarıda yer alan kampanyalara göz atıldığında 1 ve 2 adet alımlarda kargo ücreti alınırken 3 ve üzeri alımlarda ücretsiz kargo ile ürün sizlere gönderilmektedir. Ayıca 3 ve 5 adet alımlarda 1 adet şampuan ekstra hediye edilmektedir. Bu yüzden son 2 kampanyaya baktığınızda 3+1 ve 5+1 adı altında kampanyaları görebilirsiniz. Bunlardan hangisinden yararlanmak isterseniz yararlanabilirsiniz.  İhtiyacınız doğrultusunda seçim yaparak sipariş verebilirsiniz. Ürünlerimiz orjinal ve hologramlı ürünlerdir.

Özel formülü ile kısa sürede dikkatleri çeken bu şampuanı sitemizden orjinal olarak alabilirsiniz. Sitemiz White to black ürününün Türkiye resmi satış sitesidir. Ürün kaç lira, ne kadar, gibi soruları araştırarak geldiğiniz bu ürünün bu kampanyalarından yararlanmak için hemen bizi arayarak sipariş oluşturabilir ya da bilgi alabilirsiniz.

Saçlar için özel olarak geliştirilmiş olan bu ürün kolay uygulanabilirliği sayesinde kısa sürede memnuniyet duymanıza yardımcı olacaktır.

white to black fiyatı

İndirimli Wtob

Sitemizde sizlere sunulan ürün yani indirimli white to black ürünü en uygun fiyat avantajları ile sizlere sunulmuştur. Bu kampanyalar stoklar ile sınırlı olup ne zaman isterseniz alıp kullanabilirsiniz. Ürünü kapıda ödeme ile alabilir ve ürün size ulaştıktan sonra ister nakit istersenizde tek çekim olarak alabilirsiniz.

Bu sayfada sizlere white to black fiyatı, wtob fiyatı, ne kadar, kaç lira, indirimli, kargo ücretsiz mi gibi sorularda yardımcı olma amaçlı hazırlanmıştır. Ürünü sipariş vermek isterseniz hemen sipariş ver sayfasını ziyaret ederek siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Yorum Yazın
White to black, white to black şampuan, wtob şampuan, wtob nedir, fiyatı, kaç lira, eczane, nerede satılır, satış yeri, kullananlar, kullanıcı yorumları, nerelerde kullanılır, ne işe yarar, satın al, sipariş ver, kapıda ödeme, ücretsiz kargo, içeriği nedir ile ilgili bilgi içeren site.