white to black fiyatı

Wtob (White To Black) Beyaz Saç Şampuanı, Wtob tr

Wtob Beyaz Saç Şampuanı

Wtob beyaz saç şampuanı olarak da bilinen sitemiz yer alan şampuan beyaz saçlar için formülizet edilmiş bir şampuandır. White to black beyaz saç şampuanı özellikleri açısından yoğun ilgi görmüş saç ürünüdür. Özellikle sosyal medya da çok konuşulan bu ürün sitemizde sizler için 149 lira yerine 69 lira gibi bir fiyattan belirlenmiştir.

Wtob.tr olarak da bilinen bu 50 ml olup yaklaşık kullanım süresi bir kutunun on beş gün kadardır. Çok basit bir kullanımı olan wtob tr ürünü günlük kullanıma uygun bir üründür. Burada dikkat edilmesi gereken konu ürünü kullanan kişilerin saçlarının işlem görmemiş olması gerekmektedir. Boyalı saçlar üzerinde kullanılmasını önermemekteyiz. Ürünü temiz saç üzerinde kullanınız. Avucunuza saç uzunluğunuza yetecek kadar şampuan dökünüz. kökten uca doğru şampuanın köpürmesi sağlayınız. 5 dakika kadar bekledikten sonra saçınızı durulayınız. İşte ürünün uygulaması bu kadar basittir. Buradaki kullanım bilgisi bilgi amaçlıdır. Ürünü aldıktan sonra kutu üzerinde yer alan kullanım bilgilerini dikkatlice okuyup orada yer alan uyarılara uymanızı ayrıca önermekteyiz.

white to black beyaz saç şampuanı

Çeşitli kampanyaları olan wtob beyaz saç şampuanı ürününde 3 ve 5 adet alımlarda 1 adet şampuan hediye edilmekle birlikte kargo da ücretsiz olarak gönderilmektedir.

Wtobtr Şampuan

White to black beyaz saç şampuanı adlı ürünü satın almak için bizi arayabilir ya da sipariş verme ikonuna tıklayarak var olan kampanyalardan birini seçerek ürünü alabilirsiniz. Wtobtr ürünü genel olarak bilgi almak için anasayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ana sayfada ürün ile ilgili genel bilgiler yer almakla birlikte. Bulumadığınız bilgi varsa bizi arayarak da bilgi almanız mümkündür.

Wtob.tr şampuan orjinal ve resmi sitesi olan bu sayfamızdan ürününüzü 2-3 iş günü içerisinde sizlere teslim edebilmekteyiz. Kapıda ödeme ile alabileceğiniz bu saç ürünü beyaz saçlar için özel üretilmiş bir kozmetik üründür.

Bu Sayfada sizlere wtob beyaz saç şampuanı, white to black beyaz saç şampuanı, wtob.tr, wtob tr ile ilgili kısaca bilgiler verilmiştir. Her türlü soru ve bilgi için bizi danışma hattımızdan arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Yorum Yazın
White to black, white to black şampuan, wtob şampuan, wtob nedir, fiyatı, kaç lira, eczane, nerede satılır, satış yeri, kullananlar, kullanıcı yorumları, nerelerde kullanılır, ne işe yarar, satın al, sipariş ver, kapıda ödeme, ücretsiz kargo, içeriği nedir ile ilgili bilgi içeren site.